Ukrainian Bible

Zechariah 13

Zechariah

Return to Index

Chapter 14

1

 

 ¶ Ось день настає для Господа, і серед тебе поділена буде здобич. 

 

 


2

 

 І зберу всі народи до Єрусалиму на бій, і буде здобуте це місто, і пограбовані будуть доми, а жінки побезчещені. І вийде півміста в полон на вигнання, а решта народу не буде погублена з міста. 

 

 


3

 

 І вийде Господь, і стане на прю із народами цими, як дня боротьби Його, за дня бою. 

 

 


4

 

 І того дня стануть ноги Його на Оливній горі, що перед Єрусалимом зо сходу, а Оливна гора на свої половини роздвоїться, на схід і на захід, на дуже велику долину. І на північ осунеться половина гори, а половина її на південь. 

 

 


5

 

 І втікати ви будете в долину Моїх гір, бо долина гірська сягатиме по Ацал. І втікати ви будете, як утікали перед землетрусом за днів Уззійї, царя Юдиного. І прийде Господь, Бог мій, і з Ним усі святі. 

 

 


6

 

 І станеться в день той, світла не буде, і буде холод та замерзання. 

 

 


7

 

 І буде єдиний то день, Господу знаний, то буде не день, і не ніч, і буде, на час вечора станеться світло. 

 

 


8

 

 ¶ І станеться в день той, вийде з Єрусалиму живая вода, половина її до східнього моря, а половина її до моря західнього. Літом і зимою це буде. 

 

 


9

 

 І стане Господь за царя над землею всією, Господь буде один того дня, і одне Ймення Його. 

 

 


10

 

 Уся ця земля стане степом від Ґеви до Ріммону, на південь Єрусалиму, який стане високим, і пробуватиме на місці своєму від брами Веніямина аж до місця Першої брами, аж до брами Наріжинків, і від башти Хананеїла аж до царського чавила. 

 

 


11

 

 І осядуть у ньому, і закляття вже більше не буде, і безпечно сидітиме Єрусалим. 

 

 


12

 

 А оце буде рана, що нею поранить Господь всі народи, хто піде війною на Єрусалим: згниє тіло його, хоч він на ногах своїх буде стояти, і очі йому погниють в своїх ямках, і язик його погниє в своїх устах. 

 

 


13

 

 І станеться в день той, між ними настане велике збентеження, і схопить один руку одного, і підійметься рука його понад руку свого ближнього. 

 

 


14

 

 І навіть Юда воюватиме в Єрусалимі, і буде згромаджений маєток всіх навкільних народів, золото й срібло та одіж, дуже багато. 

 

 


15

 

 І буде такий самий удар на коня, мула, верблюда й осла, та на всяку худобу, що буде в таборах у них, як пораза оця. 

 

 


16

 

 ¶ І станеться, що позосталі з усіх тих народів, що приходили на Єрусалим, то будуть приходити з року на рік, щоб вклонятись Цареві, Господу Саваоту, і щоб святкувати свято Кучок. 

 

 


17

 

 І станеться, хто від земних племен до Єрусалиму не прийде, щоб вклонятись Цареві, Господу Саваоту, то не буде дощу в них. 

 

 


18

 

 А якщо не прийде племено єгипетське, і не ввійде всередину, то буде на них та пораза, якою народи ударить Господь, хто святкувати свято Кучок не прийде. 

 

 


19

 

 Оце гріх Єгиптові буде, і гріх всім народам, хто святкувати свято Кучок не прийде. 

 

 


20

 

 Буде того дня на кінських дзвінках: Святе Господеві, і будуть горнята в Господньому домі, немов ті кропильниці перед жертовником. 

 

 


21

 

 І буде усяке горня в Єрусалимі та в Юді святістю для Господа Саваота, і будуть приходити всі, хто жертву приносить, і будуть з них брати й варитимуть в них. І того дня не буде вже більше купця в домі Господа Саваота. 

 

 


Malachi 1

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: