Ukrainian Bible

Leviticus 3

Leviticus

Return to Index

Chapter 4

1

 

 ¶ І Господь промовляв до Мойсея, говорячи: 

 

 


2

 

 Промовляй до Ізраїлевих синів, говорячи: Коли хто невмисне згрішить проти якої зо всіх заповідей Господніх, чого не треба чинити, а він учинить проти однієї з них, 

 

 


3

 

 якщо помазаний священик згрішить на провину народу, то він принесе за гріх свій, що згрішив ним, бичка, молоде з худоби великої, безвадного для Господа на жертву за гріх. 

 

 


4

 

 І приведе він того бичка до входу скинії заповіту перед Господнє лице, і покладе свою руку на голову того бичка, та й заріже бичка перед Господнім лицем. 

 

 


5

 

 А помазаний священик візьме крови того бичка, та й внесе її до скинії заповіту. 

 

 


6

 

 І вмочить священик пальця свого в ту кров, та й покропить тією кров'ю сім раз перед Господнім лицем перед завіси святині. 

 

 


7

 

 І дасть священик з тієї крови на роги жертівника кадила пахощів, перед Господнім лицем, що він у скинії заповіту, а всю кров бичка виллє до підстави жертівника цілопалення, що при вході скинії заповіту. 

 

 


8

 

 А ввесь лій бичка жертви за гріх принесе з нього лій, що закриває нутрощі, і ввесь лій, що на нутрощах, 

 

 


9

 

 і обидві нирки та лій, що на них, що на стегнах, а сальника на печінці здійме його з нирками, 

 

 


10

 

 як приноситься з вола мирної жертви, і священик спалить те на жертівнику цілопалення. 

 

 


11

 

 А шкуру бичка та все м'ясо його з головою його та голінками його, і нутрощі його, і нечистість їх, 

 

 


12

 

 і всього бичка винесе поза табір до чистого місця, до місця висипання попелу, і спалить його на дровах в огні, на висипанні попелу буде спалений він. 

 

 


13

 

 ¶ А коли вся Ізраїлева громада помилково згрішить, і діло буде затаєне з очей зборів, і зроблять що проти якої зо всіх Господніх заповідей, чого не можна робити, і завинять, 

 

 


14

 

 а гріх буде пізнаний, що вони згрішили ним, то збори принесуть бичка, молоде з худоби великої, на жертву за гріх. І вони приведуть його перед скинію заповіту. 

 

 


15

 

 А старші громади покладуть свої руки на голову бичка перед Господнім лицем, та й заріже один з них бичка перед лицем Господнім. 

 

 


16

 

 А помазаний священик внесе крови бичка до скинії заповіту. 

 

 


17

 

 І вмочить священик пальця свого в ту кров, та й покропить сім раз перед Господнім лицем перед завіси. 

 

 


18

 

 І дасть він із тієї крови на роги жертівника, що перед Господнім лицем, що він у скинії заповіту, а всю ту кров виллє до підстави жертівника цілопалення, що при вході скинії заповіту. 

 

 


19

 

 А ввесь його лій принесе з нього та й спалить на жертівнику. 

 

 


20

 

 І зробить з тим бичком те саме, що робив бичкові жертви за гріх, так само зробить із ним. І так священик дасть очищення за них, і буде прощено їм. 

 

 


21

 

 І винесе бичка поза табір, та й спалить його, як палив бичка першого, він жертва за гріх зборів. 

 

 


22

 

 ¶ Коли згрішить начальник, і зробить що невмисне проти якої зо всіх заповідей Господа, Бога його, чого робити не можна, та й завинить, 

 

 


23

 

 і буде пізнаний ним гріх його, що згрішив ним, то приведе він жертву свою безвадного козла, 

 

 


24

 

 і покладе свою руку на голову того козла, та й заріже його в місці, де ріжеться цілопалення перед Господнім лицем, він жертва за гріх. 

 

 


25

 

 А священик візьме з крови жертви за гріх своїм пальцем, та й дасть на роги жертівника цілопалення, а кров його виллє до підстави жертівника цілопалення. 

 

 


26

 

 А ввесь лій його спалить на жертівнику, як лій мирної жертви, та й так очистить священик його з гріха його, і буде прощений йому. 

 

 


27

 

 ¶ А коли яка душа з народу землі невмисне згрішить, коли зробить що проти якої з заповідей Господніх, чого робити не можна, та й завинить, 

 

 


28

 

 і буде пізнаний ним гріх його, що згрішив, то він приведе жертву свою безвадну козу, самицю, за гріх свій, що він згрішив був, 

 

 


29

 

 і покладе свою руку на голову жертви за гріх, та й заріже цю жертву за гріх у місці цілопалення. 

 

 


30

 

 А священик візьме своїм пальцем із крови її, та й дасть на роги жертівника цілопалення, а всю її кров виллє до підстави жертівника. 

 

 


31

 

 А ввесь її лій він здійме, як знятий був лій із мирної жертви, і священик спалить на жертівнику на пахощі любі для Господа. І так священик очистить його, і буде прощено йому. 

 

 


32

 

 А якщо він приведе вівцю в жертву свою за гріх, то приведе безвадну самицю, 

 

 


33

 

 і покладе свою руку на голову жертви за гріх, та й заріже її на жертву за гріх у місці, де ріже він жертву цілопалення. 

 

 


34

 

 І візьме священик із крови жертви за гріх своїм пальцем, та й дасть на роги жертівника цілопалення, а всю кров її виллє до підстави жертівника. 

 

 


35

 

 А ввесь лій її здійме, як здіймається лій вівці з мирної жертви, та й спалить священик його на жертівнику на огняні жертви Господні. І так очистить його священик за гріх його, що згрішив був, і буде прощено йому. 

 

 


Leviticus 5

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: