Albanian Bible

Psalmet 133

Psalmet

Return to Index

Chapter 134

1

 

  Ja, bekoni Zotin, ju, tė gjithė shėrbėtorėt e Zotit, qė e kaloni natėn nė shtėpinė e Zotit. 

 

 


2

 

  Ngrini duart nė drejtim tė shenjtores dhe bekoni Zotin. 

 

 


3

 

  Tė bekoftė Zoti nga Sioni, ai qė ka krijuar qiejtė dhe tokėn. 

 

 


Psalmet 135

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: