Albanian Bible

Psalmet 116

Psalmet

Return to Index

Chapter 117

1

 

  Lėvdoni Zotin, ju gjithė kombet! Kremtojini, ju gjithė popujt! 

 

 


2

 

  Sepse e madhe ėshtė dhemshuria e tij ndaj nesh, dhe besnikėria e Zotit vazhdon pėrjetė. Aleluja. 

 

 


Psalmet 118

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: